Šventinis koncertas „Mes – Lietuva!”
Punsko lietuvių kultūros namų 70-mečio proga
Valstybinis ansamblis „Lietuva“ pristato šventinių kūrinių koncertą – nuo tautinio paveldo, sceninių lietuvių liaudies šokių ir dainų iki dainuojamosios poezijos ar patriotiškumą žadinančios dvasios. Koncertas įvyks birželio 20 d. (šeštadienį) 18 val.


Muzikinė programa žada ne tik pakilią nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš įvairiapusio ansamblio repertuaro. Gražiausius virtuoziškus šokius ir muzikinius numerius Jums dovanos ansamblio „Lietuva“ choras, šokio trupė ir lietuvių l. instrumentų orkestro muzikantai.

Šiandien „Lietuvos“ kūrybinė veikla – kaip niekad veržli, nuolat kintanti, bet kartu puoselėjanti mūsų gyvą istoriją, tradicijas ir vertybes. Tad ir proginis koncertas apjungs mus visus – programa sava, atpažįstama, įkvepianti didžiuotis lietuvių autorių kūryba bei pasaulyje unikaliu tautinių instrumentų skambesiu. Prasmingas metas sugrįžti prie šaknų ir identiteto – tai, su kuo augo mūsų seneliai, tėvai, augome mes ir augs mūsų vaikai.


Džiugios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai ir daug daugiau – puoselėkime Lietuvą visi kartu!
Atlikėjai: valstybinis ansamblis „Lietuva“
Vyr. dirigentas: Egidijus Kaveckas
Vyr. choreografė: Aušra Krasauskaitė
Vyr. chormeisteris: Algimantas Kriūnas
Meno vadovas: Giedrius Svilainis
Bilieto kaina – 100 zl. Bilietus galima įsigyti Punsko LKN.